PodcastsDeportesNOS Formule 1-Podcast

NOS Formule 1-Podcast

NPO Radio 1 / NOS
NOS Formule 1-Podcast
Último episodio

Episodios disponibles

5 de 183
  • #31 - 'Max Verstappen had een tweede pitstop moeten maken' (S08)
    Geen vijfde wereldtitel voor Max Verstappen. Hij won in Abu Dhabi de laatste Grand Prix van dit jaar, maar Lando Norris werd wereldkampioen. We bespreken de climax van het seizoen 2025 - of was het een anticlimax - met commentator Louis Dekker, coureur en analist Jeroen Bleekemolen en vanuit Abu Dhabi coureur Nicky Catsburg
    --------  
    39:21
  • #30 - 'Ik zou ook een beetje bang worden van Max Verstappen' (S08)
    Op pole position begint Max Verstappen zondag in Abu Dhabi aan de allesbeslissende Grand Prix. Afke Boven bespreekt met commentator Louis Dekker, coureur en analist Jeroen Bleekemolen en verslaggever Martin Vriesema de magistrale kwalificatie van Verstappen. En natuurlijk kijken ze ook vooruit naar de race die gaat bepalen wie er wereldkampioen wordt.
    --------  
    33:57
  • #29 - 'Als Verstappen ruikt dat-ie kan winnen, gaat hij iets geks doen' (S08)
    Nog één race en nog drie coureurs die wereldkampioen kunnen worden. Het Formule 1-seizoen nadert een spetterende ontknoping! Genoeg reden voor een extra podcast na de vrije trainingen in Abu Dhabi. Wie wordt het? Lando Norris, Max Verstappen of Oscar Piastri? Robbert Meeder bespreekt het met coureur en analist Jeroen Bleekemolen, verslaggever Martin Vriesema en F1-verslaggever Louis Dekker.
    --------  
    26:08
  • #28 - 'Sint Brown en Piet Stella strooien maximaal met cadeautjes' (S08)
    We krijgen een zinderende apotheose in Abu Dhabi. Met nog één race te gaan maken Lando Norris, Max Verstappen en Oscar Piastri nog kans op de wereldtitel.  Verstappen won de GP van Qatar, mede dankzij een tactische fout van McLaren. Piastri eindigde als tweede, maar Norris liep met een vierde plaats meer schade op. We hebben een hele boel na te beschouwen en vooruit te blikken. En dat doen we dit keer met coureur en analist Jeroen Bleekemolen, oud-engineer Ernest Knoors en F1-verslaggever Louis Dekker.
    --------  
    39:48
  • #27 - 'Na deze McLaren-blunder wordt de titelstrijd nu écht millimeterwerk' (S08)
    Een dubbele diskwalificatie voor McLaren in Las Vegas. Lando Norris en Oscar Piastri werden beiden gediskwalificeerd, omdat de plank onder hun vloer te ver was afgesleten. McLaren heeft gegokt en verloren in Sin City.  Max Verstappen is de grote winnaar van dit weekend. De Nederlander won de race en loopt dus 25 punten in op de McLaren-coureurs. Met nog twee raceweekenden te gaan bedraagt de achterstand van Verstappen en Piastri op Norris nu 24 punten en dus gaan we een zinderende seizoensontknoping tegemoet. Genoeg om over te praten en dat doet Edwin Cornelissen dit keer met Formule 1-verslaggever Louis Dekker, coureur en analist Jeroen Bleekemolen en oud-engineer Ernest Knoors.
    --------  
    36:38

Más podcasts de Deportes

Acerca de NOS Formule 1-Podcast

Meningen en scherpe analyses, feiten en opvallende verhalen. Met vanzelfsprekend aandacht voor de prestaties van Max Verstappen. Dat en meer is te horen in de NOS Formule 1-podcast. Presentator Afke Boven neemt samen met coureur en analist Jeroen Bleekemolen en NOS Formule 1-verslaggever Louis Dekker iedere maandag na een Grand Prix de race door. Reageren? [email protected] (mailto:[email protected])
Sitio web del podcast

Escucha NOS Formule 1-Podcast, Futbol Picante y muchos más podcasts de todo el mundo con la aplicación de radio.net

Descarga la app gratuita: radio.net

  • Añadir radios y podcasts a favoritos
  • Transmisión por Wi-Fi y Bluetooth
  • Carplay & Android Auto compatible
  • Muchas otras funciones de la app

NOS Formule 1-Podcast: Podcasts del grupo

Aplicaciones
Redes sociales
v8.1.1 | © 2007-2025 radio.de GmbH
Generated: 12/11/2025 - 11:05:10 AM